Rus oligarktan sevgilisine Christina Aguilera sürprizli doğum günü kutlaması

61 yaşındaki iş adamı Doronin , Romanova ile 2015 yılından bu yana ilişki içinde ve bu ilişki sonucunda iki çocukları var.

Bu nedenle kutlamayı kendilerini evden dışarı atarak yaptı ve kutlamanın görüntülerini paylaştı.

HAVAİ FİŞEK YAĞMURU ALTINDA KRALİÇE GİBİ TAŞINDI

Havai fişek yağmurunun ortasında, sanki eski bir kraliçeye benziyormuş gibi altın bir tahtırevan içinde siyah pelerinli birkaç adam eşliğinde kutlama alanına gelirken Romanova’nın, Christina’nın”Doğum Günün Kutlu Olsun” şarkısını söylerken birkaç basamaktan inmesine yardım ettiği ve modele öpücükler attığı görülüyor.

Aslında Ekvador doğumlu şarkıcının varlığı, birkaç gün süren ve Fas çölünde bir partinin yanı sıra beş yıldızlı Aman Amanjena tatil beldesindeki diğer etkinlikleri de içeren kutlamanın yalnızca öne çıkan bir özelliğiydi.

BOYUNDAN UZUN PASTA KESTİ

Sosyal ağlarda paylaşılan farklı etkinliklere ilişkin diğer kliplerde Romanova’nın , doğum günü kızından daha uzun, büyük, çok katmanlı bir pastayı kestiği görülüyor.

VLADİSLAV DORONON KİMDİR?
Doronin, servetini 1990’larda lüks bir mimar olarak kazandı ve daha önce süper model Naomi Campbell ile çıktı , ancak ilişki, ayrılmalarının ardından mal paylaşımında sorunlar olduğu iddiasıyla açılan bir dizi milyon dolarlık davayla sona erdi. Ama aynı zamanda Kate Moss, Demi Moore ve Leonardo DiCaprio gibi diğer ünlülerle de arkadaş.
patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir